Lekker uit Groningen

//Lekker uit Groningen

Lekker uit Groningen

Lekker uit Groningen

Lekker uit Groningen, het zoveelste cateringbedrijf of toch uniek genoeg? Wat ons uniek maakt is dat wij zowel onze werknemers (talenten) als onze producten van het Groningse platteland halen. Want al dat land in Groningen heeft ontzettend veel te bieden. Onze producten worden geleverd door Groningse groenteboeren, aardappeltelers, boeren en scholieren. Zo slaan wij een brug tussen Groningse bedrijven en het Groningse platteland. Ons team bestaat uit echt catering talenten. Werknemers die in de huidige maatschappij tussen wal en schip vallen, terwijl ze zo veel te bieden hebben. Wij zetten ze in hun eigen kracht. Zodat ze samen met ons vertrouwen krijgen om uiteindelijk weer deelnemers te worden binnen deze maatschappij. Neem een kijkje binnen ons team!

By | 2017-12-08T12:58:05+00:00 december 8th, 2017|Blog|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment